![Фото ілюстративне](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/skazheniy-kit.jpg)
За результатами Івано-Франківської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби встановлено сказ кота в смт. Заболотові Снятинського району. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі в Івано-Франківській області.
«З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при Снятинський районній держадміністрації, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено смт. Заболотів неблагополучною територією та накладено карантинні обмеження», - йдеться у повідомленні.
В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.