В Івано-Франківську реконструюють перехрестя вулиць Івасюка – Незалежності – Микитинецька

В Івано-Франківську перехрестя вулиць Івасюка – Незалежності – Микитинецька реконструюють. Про це повідомили в Управлінні архітектури, дизайну та містобудівної діяльності виконкому Івано-Франківської міської ради.

Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності виконкому Івано-Франківської міської ради надало Управлінню капітального будівництва міськвиконкому вихідні дані – містобудівні умови та обмеження для реконструкції перехрестя вул. Івасюка – Незалежності – Микитинецька в Івано-Франківську.

Перехрестя планують облаштувати на існуючій земельній ділянці площею 4,8 га. Цільове призначення земельної ділянки – перехрестя вулиць.

Розміри проектованої ділянки:

Довжина – 400 м

Ширина – 14-16 м

Тротуари (двосторонні) шириною – 2,25-3,0 м

«Розміщення ділянки не суперечить суміжним землекористувачам та пішохідним і транспортним зв’язкам. Визначено перелік робіт з будівництва об’єктів інженерної інфраструктури. Благоустроєм ділянки передбачається будівництво зі максимальним збереженням існуючих багаторічних дерев», - йдеться у повідомленні.

Додамо, що з початку 2019 року вже надано містобудівні умови та обмеження для проектування в Івано-Франківську понад 30 об’єктів будівництва соціального призначення. Зокрема, для будівництва дитячого садка в мікрорайоні «Каскад» та облаштування кільця на перехресті Довга-Берегова-Північний бульвар.