![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Vanotek-1.jpg)
Хедлайнером третього дня фестивалю мистецтв «Карпатський простір» будуть іноземні гості Vanotek & Eneli.
Гурт виступить на головній сцені фесту - на площі Івана Франка. Початок концерту о 21.00.
Перед виступом Eneli поспілкувалася з франківськими журналістами. Зауважила, що їй приємно повернутися до України, адже вже тут була раніше. А от в Івано-Франківську - вперше. Обіцяє, що вечірнє шоу буде дуже класним та яскравим, разом з музикантами на сцені будуть ще й танцюристи.
Франківська публіка почує такі їхні найвідоміші хіти, як «Tell me who» та «Save me», тощо. Насамкінець вокалістка висловила сподівання, що ввечері буде хороша погода і не буде дощу.