![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Ivan-Marchuk-1.jpg)
У рамках міжнародного фестивалю «Карпатський простір» у Музеї мистецтв Прикарпаття відкрили унікальну виставку восьми творів українського художника, котрий входить до рейтингового списку сотні світових геніїв, Івана Марчука.
Чотири роботи – із фондозбірок музею, інші – з приватних колекцій.
Найбільша на виставці - живописна робота «А мрії у даль летіли» - подарована автором художньому музеєві після першої виставки 2009 року і містить дарчий напис.
Друга виставка полотен Івана Марчука в Івано-Франківську відбулася кілька років потому у краєзнавчому музеї.
Окрім творів самого Марчука у музеї виставили перше в Україні скульптурне виконання художника роботи молодого майстра Данила Книшука. Присутні на виставці художники і мистецтвознавці високо оцінили роботу.
Леся ЗЬОЛА.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Ivan-Marchuk-2.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Ivan-Marchuk-3.jpg)