![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Skulpturi-z-kamenyu-1.jpg)
У рамках проведення Міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір» в обласному центрі відкрили виставку скульптури «Face to face». Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.
«Ознайомилися із витворами мистецтва перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, народний депутат України Анатолій Матвієнко, заступники голови ОДА Ярослав Паранюк і Віталій Федорів», - йдеться у повідомленні.
За словами організаторів заходу, автори робіт працювали над скульптурами із білого каменю впродовж місяця.
Додамо, що скульптури створювали вісім мистців з Івано-Франківська, Києва, Долини, Хмельницького, Хуста.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Skulpturi-z-kamenyu-2.jpg)