![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/04/Dzvoni-IF-1.jpg)
Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» радо відчиняє браму на Великдень, щоб кожен охочий міг подзвонити у дзвони і сповістити в такий спосіб, що Христос Воскрес! Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.
«Акція «Станіслав - Стань і слав» орієнтована, передусім, на дітей. Бо, як зазначають ініціатори, за давньою українською традицією на Великдень діти дзвонили у дзвони. Дзвони, до речі, Єпархія УГКЦ привезла місту з резиденції Митрополита Андрея Шептицького у Підлютому», - написав Марцінків на своїй сторінці у Фейсбуці.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/04/Dzvoni-IF-2.jpg)