Івано-Франківську повернуть земельну ділянку, яку незаконно відчужили

Івано-Франківським міським судом задоволено позовну заяву Івано-Франківської місцевої прокуратури в інтересах міської ради до фізичних осіб про визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, скасування запису про державну реєстрацію земельної ділянки та витребування земельної ділянки вартістю 604 190 грн у комунальну власність.

«Вироком у кримінальній справі встановлено, що з використанням підробленого державного акта про право приватної власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку фізичною особою, яка достовірно знала, що така земельна ділянка їй у власність не надавалась, укладено договір купівлі-продажу спірної земельної ділянки», - йдеться у повідомленні.

Згідно з ч. 6 ст. 82 ЦПК України, вирок суду в кримінальному провадженні, який набрав законної сили, є обов’язковим для суду, що розглядає справу про правові наслідки дій чи бездіяльності особи, стосовно якої ухвалений вирок.

На підставі цього судом винесено рішення на користь міської ради, в інтересах якої до суду звернулись органи прокуратури.