В Івано-Франківську затвердили бренд міста

25 квітня на засіданні 25 чергової сесії прийняли рішення про затвердження бренду міста. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської міської ради.

«Тема бренда Франківська обговорюється вже давно. В травні 2018 року конкурсна комісія оголосила конкурс на розробку дизайну бренда Івано-Франківська. Серед запропонованих варіантів було обрано 6 найбільш цікавих. Саме з них 20 вересня 2018 року визначили переможця. Ним стала розробка дизайну бренда Ігоря Гуцуляка. Для чого Івано-Франківську потрібен власний бренд? Для покращення туристичного іміджу міста на всеукраїнському та міжнародному рівнях, як вдалого місця для ділового й культурного партнерства, привабливого міста для життя, ведення бізнесу та інвестування», - йдеться у повідомленні.

В основі логотипного знаку – проекція (вигляд зверху) Ратуші. Кольорову гаму складають червоний і чорний та їхні відтінки. Також на логотипі можна помітити основні символи ідентифікації міста – Міська Ратуша, Станіславська фортеця (Бастіон), Галка (герб Івано-Франківська), перо для каліграфії та географічне розташування міста (екологічно чиста місцевість у передгір’ї українських Карпат).

Співавтор дизайну бренду Ігор Гуцуляк запропонував варіанти використання символів у рекламі, друкованій і сувенірній продукції, і навіть для авіаліній. Базовий логотип подається українською мовою. При використанні інших мовних версій графічний напис перекладається на слоган. Головна тема – «Івано-Франківськ – місто для життя».

Бренд міста Івано-Франківська та систему візуальної ідентифікації (бренд-буку) міста розроблено в рамках реалізації програми "Маркетингової стратегії міста Івано-Франківська", яка впроваджуєтьмся Івано-Франківською міською радою у співпраці з Проектом міжнародної технічної допомоги "Партнерство для розвитку міст" (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.