У Рогатині відбувся шаховий турнір «Опільська весна»

Вже вчетверте Рогатинщина стала інтелектуальним майданчиком для любителів шахів з різних районів Івано-Франківської та сусідніх областей. Про це повідомили у Рогатинській РДА.

«56 учасників з Чернівців, Львова, Калуша, Ходорова, Зборова, Бучача, Козови, Гніздичева, Монастириська, Снятинщини, Жидачівщини, Надвірнянщини, Перемишлянщини та Рогатинщини зібрав цієї неділі, 14 квітня 2019 року, традиційний щорічний міжобласний шаховий турнір «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради, який відбувся на базі Рогатинської ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради», - йдеться у повідомленні.

Турнір розпочався з церемонії підняття Державного Прапора України, право підняти який було надано наймолодшому та найстаршому учасникам шахового турніру.

Змагання проводилися за швейцарською системою у 9 турів по 30 (15Х15) хв., згідно правил ФІДЕ швидких шахів.

У підсумку переможці та призери нагороджені:

– У загальному заліку (1-3 місце):

І місце – Святослав Попович (м. Львів);

ІІ місце – Ігор Дідух (м. Львів);

ІІІ місце – Юрій Кузик (Снятинський р-н);

– серед дівчат (у віковій категорії 2002 року народження та молодші):

І місце – Аліна Кривень (м. Рогатин);

ІІ місце – Ілона Музика (м. Рогатин);

ІІІ місце – Анна Олексин (м. Рогатин);

– серед юнаків (у віковій категорії 2002 року народження та молодші):

І місце – Максим Гречаний (м. Калуш);

ІІ місце – Вадим Челядин (м. Рогатин);

ІІІ місце – Вадим Савка (м. Рогатин);

У номінаціях «за кращий результат серед шахістів Рогатинського району» перемогу здобув Євген Трушак (м. Рогатин), а «за кращий результат серед жінок» – Любов Олексин (м. Рогатин). «За кращий результат серед ветеранів» (у віковій категорії 1959 року народження та старші) нагороджений Ігор Пиріг з смт. Гніздичів. Був також відзначений і найстарший учасник змагань з м. Ходорів, 79-річний Василь Турчин, а наймолодшим учасником шахового турніру став Микола Крук з м. Рогатина, якому виповнилося 7 років.