На Прикарпатті планують створити Центр олімпійських досліджень

На Івано-Франківщині планують створити Центр олімпійських досліджень. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.

З такою метою сьогодні на Прикарпаття завітала президент Олімпійської академії України Марія Булатова. Посадовець зустрілася із першим заступником голови облдержадміністрації Марією Савкою та начальником управління спорту ОДА Орестом Оклієвичем.

За словами Марії Савки, обласна влада завжди підтримувала і підтримуватиме спорт на Прикарпатті. Розвиток спортивної галузі залишатиметься у пріоритеті роботи як обласної державної адміністрації, так і обласної ради.

«Керівники області часто проводять зустрічі зі спортсменами, під час яких обговорюються питання фінансової підтримки для їх заохочення та професійного зростання, - зазначила перший заступник голови. – Адже, саме завдяки спортивним здобуткам наших земляків область славиться не лише в Україні, а й далеко за її межами».

Марія Савка також розповіла про розвиток молодіжного та дитячого спорту, зокрема, про відкриття футбольного стадіону «Хет-трик Арена» в Івано-Франківську, збудованого за підтримки європейських партнерів. Посадовець зауважила, що даний стадіон, на якому вже тренуються юнаки, дасть змогу відновити добру славу прикарпатського футболу. Також Марія Савка повідомила про початок будівництва біатлонного стадіону, який у перспективі дозволить проводити підготовку спортсменів для участі у зимових видах спорту.

Зі свого боку, Марія Булатова висловила пропозицію відкрити в області Центр олімпійських досліджень.

«Національний олімпійський комітет України вже двадцять п’ять років працює над проектом дослідження історії спорту. Оскільки на Івано-Франківщині є багато шкіл олімпійської освіти, прагнемо, щоб їх ставало ще більше. А про наші здобутки у спорті знали на теренах Європи. Тому відкриття Центру олімпійських досліджень дасть змогу дослідити спортивні досягнення та продемонструвати їх світові».