![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/04/Kosivshhina-diti-ne-hodyat-do-shkoli-1.jpg)
На Косівщині ювенальні поліцейські спільно із вчителем та соціальним працівником відвідали сім'ю, в якій діти тривалий час не відвідують школу. Про це повідомили у Косівському відділі поліції.
«Відносно матері складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 184 ч. 1 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей)», - йдеться у повідомленні.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/04/Kosivshhina-diti-ne-hodyat-do-shkoli-2.jpg)