На Прикарпатті назвали претендентів на «Медичний Оскар»

Визначені кандидатури від Прикарпаття для участі в конкурсі на отримання відзнаки за професіоналізм та милосердя в 2019 році «Орден Святого Пантелеймона» і «Медаль Святого Пантелеймона». Така відзнака, яку ще називають «медичним Оскаром», популяризує фах медика, культивує гуманність та милосердя у суспільстві. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.

На засіданні регіональної ради Івано-Франківської області, яку цьогоріч очолює професор Володимир Боцюрко, розглянуті подання від трудових колективів і громадських організацій і визначені кандидатури в таких номінаціях.

«Орден Святого Пантелеймона»

Номінація «Найкращий лікар» – Шевчук Михайло Григорович – доктор медичних наук, професор кафедри хірургії ННІ післядипломної освіти ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет».

Номінація «Новатор охорони здоров’я» – Попович Василь Іванович – доктор медичних наук, професор кафедри оториноларингології та офтальмології з курсом хірургії голови і шиї ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет».

Номінація «За досягнення в міжнародній співпраці в охороні здоров’я» – Гінчицький Володимир Романович – завідувач відділення судинної хірургії обласної клінічної лікарні.

Номінація «Взірець служіння суспільству» – отець Ярослав Рохман – капелан Івано-Франківського клінічного центру паліативної допомоги, голова комісії у справах душпастирства Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

«Медаль Святого Пантелеймона»

Номінація «За лікарське мистецтво» – Гудз Олексій Іванович – кандидат медичних наук, асистент кафедри хірургії ННІ післядипломної освіти ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет».

Номінація «За наукові розробки в медицині» – Палійчук Володимир Іванович – кандидат медичних наук, асистент кафедри ортопедичної стоматології ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет».

Кандидатури на отримання відзнаки за професіоналізм та милосердя в 2019 році «Орден Святого Пантелеймона» і «Медаль Святого Пантелеймона» подані до Києва, і вже там визначатимуть кращих з кращих.

Урочиста церемонія нагородження відбудеться 9 серпня у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.