У Рожнятові відкрили відділення невідкладної екстреної допомоги

27 березня голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук взяв участь в урочистому відкритті відділення невідкладної екстреної допомоги Рожнятівської центральної районної лікарні після капітального ремонту. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Також у заході взяли участь головний лікар Рожнятівської центральної районної лікарні Віктор Тріщ, керівництво району, керівники структурних підрозділів ОДА, духовенство та працівники медзакладу.

Як наголосив під час вітального слова очільник області Олег Гончарук, сьогодні головне завдання медичної реформи – це надання якісних медичних послуг. Саме тому реконструкція та відновлення лікарень, капітальний ремонт відділень дають нове життя медицині.

Зазначимо, що за три роки в Рожнятівській центральній районній лікарні вдалося відновити приміщення пологового відділення, гінекологічного відділення, проведено ремонт відділення невідкладної екстреної допомоги, розпочато ремонт хірургічного відділення. Капітально відремонтовано Рожнятівську поліклініку, проведено благоустрій території ЦРЛ та інші поточні ремонти.

У цьому році вже виділено кошти з держбюджету на капітальний ремонт покрівлі даху терапевтичного відділення, а також благоустрій території біля терапевтичного і поліклінічного відділень ЦРЛ.