На Рожнятівщині відкрили дитячий садок

22 березня після проведеного капітального ремонту відбулося урочисте відкриття Петранківського дошкільного навчального закладу «Калинка». Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Майбутніх вихованців, їх батьків, вихователів дошкільного закладу прийшли привітати почесні гості - перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, голова райдержадміністрації Ірина Люклян, голова районної ради Василь Рибчак.

Дитячий садок «Калинка» в селі Петранка почав діяти в 1958 році, з 1998 до 2002 року заклад працював посезонно, а з 2003 розпочав роботу у звичному режимі.

Зважаючи на збільшення кількості дошкільнят, керівництво району спільно з обласною владою та народним депутатом Анатолієм Дирівим вирішили здійснити реконструкцію другого поверху садочка "Калинка", а, отже, створити умови для повноцінного розвитку дітей. На реконструкцію виділялися кошти із бюджетів усіх рівнів.

У дитячому дошкільному закладі проведено ремонтні роботи діючих приміщень та приміщень, які не використовувалися. Це дало змогу відкрити ще дві додаткові групи на 50 дітей.

Після урочистого відкриття дитячого дошкільного закладу всіх присутніх було запрошено оглянути нові приміщення та переглянути святковий концерт, а місцевий священнослужитель отець Юрій Сеничак освятив ДНЗ «Калинка».