У Долині визначили переможців конкурсу юних виконавців

Міський голова Володимир Гаразд вручив переможцям подарунки

В концертному залі Долинської дитячої школи естетичного виховання імені Мирослава Антоновича відбувся підсумковий етап відбору Конкурсу юних виконавців. Про це повідомили в прес-службі Долинської міської ради.

Серед учасників – учні школи різних вікових категорій, які здобувають музичну освіту за різними спеціальностями. Змагалися юні таланти за поїздку до Нідерландів і можливість виступати на сцені з всесвітньовідомими хорами.

Конкурс проводився за ініціативи та завдяки тісній співпраці Долинської міської ради з хором імені М. Лисенка та Візантійським хором з Утрехта.

Перемога за рішенням журі дісталася трьом конкурсантам - Арсену Торговецькому, Соломії Дирів та Богдану Хшановському.

За словами почесних візитерів, переможцям готують цікаву і змістовну програму.

«Спочатку це будуть два концерти в різних частинах Голландії. Один із них пройде на заході країни, де впродовж багатьох років існує українська спільнота», – зазначив президент Візантійського хору з Утрехту Ерік Ван Гріекен.
«Це одна частина програми, друга частина також дуже важлива для діток – то, звісно, розваги і дозвілля. Ми маємо чудовий парк розваг – Ефтелінг», – підсумував Президент хору імені Миколи Лисенка Брам Бошард.