Прапор 128-ї гірсько-штурмової бригади підняли в Антарктиді

Учасник бойових дій на Донбасі, львівський журналіст та мандрівник Андрій Мочурад продовжує втілювати ініціативу щодо вшанування подвигів українських героїв під час Антарктичної експедиції. Про це повідомили в Міністерстві оборони України.

Зокрема, на одній із скелястих вершин в Антарктиді він підняв прапор 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади ОК «Захід».

«Минає другий місяць подорожі. Українська експедиція станції «Академік Вернадський» працює дуже інтенсивно. Зокрема ми піднімались на скелі з метеорологами аби встановити метеостанції. Підйом був досить легким для підготовлених людей. За декілька годин ми дістались до місця. Саме тут, в оточенні космічних по красоті краєвидів, я вирішив розгорнути прапор наших закарпатських гірських штурмовиків. До слова, багато вершин тут досі не мають назв. Можливо, варто було б ініціювати процедуру присвоєння їм імен на честь наших українських героїв?», — повідомив учасник АТО Андрій Мочурад під час зв’язку.

Додамо, що львівський журналіст, учасник АТО Андрій Мочурад продовжує працювати разом з українською антарктичною експедицією на станції «Академік Вернадський». Мета журналіста — зробити документальний фільм про роботу та життя українських науковців-дослідників на Південному полюсі планети.