Марина Порошенко відвідала фестиваль «Покутські витоки»

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Івано-Франківську область із робочою поїздкою. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

У Коломиї перша леді ознайомилася з роботою спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Т. Г. Шевченка, яка має понад столітню історію.

«Цього дня в навчальному закладі було відкрито Медіатеку та Ресурсну кімнату, які створені в рамках всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Ці спеціалізовані простори дають можливість дітям з особливими освітніми потребами отримувати психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги, вчитися, розвивати соціально-побутові навички та проводити дозвілля з друзями», - йдеться у повідомленні.

За словами Марини Порошенко, Івано-Франківщина долучилася до проекту в листопаді 2018 року.

«Наразі в області інклюзивне навчання організоване для 414 дітей з особливими освітніми потребами у 238 закладах загальної середньої освіти. Це майже на 50% більше, порівняно з попереднім навчальним роком. Також сьогодні в регіоні працює 20 сучасних Інклюзивно-ресурсних центрів, які прийшли на заміну застарілій системі психолого-медико-педагогічних консультацій», - сказала дружина Президента.

У ході візиту Марина Порошенко відвідала Інклюзивно-ресурсний центр Коломийської районної ради, де відбулася презентація першого в області мобільного ІРЦ, який надаватиме психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами Коломийського району. Такий мобільний ІРЦ дозволить забезпечити раннє виявлення дітей з особливостями розвитку, надавати консультативну допомогу батькам та вчителям, які працюють з такими дітьми.

Також на Івано-Франківщині Марина Порошенко разом із Міністром культури України Євгеном Нищуком взяли участь в урочистому відкритті Всеукраїнського фестивалю народної хореографії «Покутські витоки» та переглянули виставу «Франко у наших душах».