21 лютого у Коршівському професійному аграрному ліцеї для слюсерів з ремонту транспортних засобів відкрили сучасну виробничу майстерню.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/02/u-Korshivskomu-profesiynomu-agrarnomu-litseyi-dlya-slyuseriv-z-remontu-transportnih-zasobiv-vidkrili-suchasnu-virobnichu-maysternyu1.jpg)
Прийшли на урочисте відкриття майстерні директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти Олексій Шафоростов, голова Коршівської ОТГ Ярослав Савчук, а також приватні підприємці, співробітники та учні ліцею.
А настоятель коршівського храму Успення Пресвятої Богородиці отець Миколай благословив цю добру справу.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/02/u-Korshivskomu-profesiynomu-agrarnomu-litseyi-dlya-slyuseriv-z-remontu-transportnih-zasobiv-vidkrili-suchasnu-virobnichu-maysternyu2.jpg)