![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/02/Pislya-vipisanogo-munitsipalami-pripisu-meshkantsi-pribrali-za-soboyu-smittya-u-miskomu-parku.jpg)
Працівники КП "Центр розвитку міста та рекреації" звернулися до муніципальної інспекції з проханням скласти приписи на власників будинків, які викидали сміття у міському парку імені Шевченка.
Як зазначили в комунальному підприємстві, господарі приватних будинків наводять лад в себе на подвір’ях, а зрізані гілки, сміття і навіть харчові відходи викидають за паркан на територію парку.
Після рейду та виписаного припису з вимогою усунути дане порушення, власники будинків прибрали територію парку від сміття.