В ІФНМУ на благодійному вечорі збирали кошти для реабілітаційного центру “Бандерівський схрон”

В Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся вечір-реквієм пам’яті героїв Небесної Сотні та всіх Героїв України, на якому зібрали кошти для допомоги реабілітаційному центру для учасників АТО/ООС "Бандерівський Схрон".

Дійство організував відділ освітньо-виховної роботи та організації дозвілля ІФНМУ. Такий творчий вечір для університету вже є традицією у ці лютневі дні, які у 2014 році були особливо трагічними для України. Так само традицією стала благодійність, йдеться на сайті університету.

"Я вважаю, що ми робимо одну велику спільну справу з центром "Бандерівський Схрон", — говорить перший проректор ІФНМУ професор Ганна Ерстенюк. — Це наші колеги, ми маємо з ними гарну співпрацю, і хочемо допомогти не тільки морально, але й матеріально".

Вечір-реквієм мав назву «Всього лиш мить…». Режисер вечора, художній керівник студентської творчої самодіяльності ІФНМУ Марії Цвік каже, що в цьому була основна ідея заходу.

«Мить для життя, мить для кохання і мить до смерті, — пояснює режисер. — Одна мить може змінити людську долю. Люди, які вийшли на Майдан, навіть не сподівалися, як різко зміниться їхня доля. Одна миттєвість змінила нашу країну буквально за ніч. Маємо пам’ятати про це».

У вечорі взяли участь студенти ІФНМУ та медичного коледжу Арсен Вітрецький, Марко Шийка, Володимир Жилюк, Христина Лікар, Юлія і Тетяна Барбанові, Марта Блонна, Діана Довган, Тетяна Фуг, Ірина Кривень, Володимир Поліщук, Олена Стиранівська, Андрій Климчук, лікар-інтерн Уляна Іванюк, працівники університету Назарій Фігура та Ярослав Ткачук. Прозвучала авторська поезія музичного керівника студентів ІФНМУ Іванни Долі. Участь взяли також скрипачка Христина Сенич, учасники ансамблю народного танцю «Дружба», керівником якого є Любов Семкович.

Для "Бандерівського Схрону" вдалося зібрати 5304 гривень. Згодом в університеті планують продовжити збір коштів в рамках інших заходів та запрошують долучатися всіх небайдужих.