У легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбувся відкритий чемпіонат столиці України серед спортсменів категорії «Мастерс» з легкої атлетики.
В змаганнях взяли участь спортсмени з багатьох регіонів нашої держави. У напруженій боротьбі представники нашої області завоювали дев’ять призових місць у різних видах програми.
Спортивну славу Прикарпаття примножували івано-франківці Василь Кричун, Ярослав Остафійчук, Володимир Василюк, та Тарас Помф’юк з Єзуполя. Всі вони стали чемпіонами або призерами.
Особливо відзначився Василь Кричун, який був першим у чотирьох бігових дисциплінах і в підсумку став 78-й раз чемпіоном Києва.
![Ярослав Остафійчук, Василь Кричун, Володимир Василюк, Тарас Помф’юк (зліва направо)](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/02/Sport-1.jpg)