В Івано-Франківську вшанували учасників війни в Афганістані

В Івано-Франківську провели урочистий концерт у обласній філармонії для вшанування учасників бойових дій в Афганістані .

«Війна, тривалістю у 10 років забрала життя тисяч українців. Віддали своє життя й 13 жителів Івано-Франківська. Цього року виповнилося 30 років з того часу, як війська вивели з Афганістану. Міський голова Руслан Марцінків на урочистих заходах вручив відзнаки «За честь та звитягу», а також грамоти та подяки», - йдеться у повідомленні Івано-Франківського міськвиконкому.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, війна – це трагедія не тільки кожного зокрема, але й масштаб цілої нації.

«Люди, які пройшли війну, по-іншому почали цінувати життя. Я дякую кожному, кому довелося пережити війну на собі. Це і ті, хлопці, що воювали, і їхні родини, це, ті, що вижили, і ті, хто назавжди залишилися там. Пам’ятаю, як під час кривавих подій Революції Гідності учасники бойових дій в Афганістані допомагали та вчили нас вижити під прицілами снайперів. Ми завдячуємо кожному із вас», - наголосив Марцінків.

Голова міської спілки ветеранів Афганістану Віктор Омелько подякував Руслану Марцінківу за співпрацю та підтримку з боку міста. Та вручив очільнику міста подарунок – подяку та ікону.