В Івано-Франківську патрульні затримали нетверезих водіїв приватної служби охорони

15 лютого патрульні поліцейські Івано-Франківська отримали інформацію, що автомобілем Renault Logan приватної служби охорони керує нетверезий водій.

«На вулиці Бандери патрульні виявили автомобіль з орієнтування та зупинили його. За кермом сидів 21-річний водій - алкотестер показав 2,19 проміле алкоголю у його крові. Шукаючи очевидців порушення, поліцейські дізналися, що кілька хвилин до зупинки автомобіля ним керував ще й інший водій. Відібравши пояснення у свідка, вдалося встановити, що за кермом їздив і пасажир. Пасажиром виявився 27-річний працівник служби охорони. Він підтвердив, що також керував автомобілем і погодився пройти огляд на місці. Результат був позитивний - 2,08 проміле алкоголю у крові», - йдеться у повідомленні Патрульної поліції Івано-Франківщини.

Обидва водії погодилися з результатами огляду, на обох патрульні склали протоколи по ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування у стані алкогольного сп'яніння).

Додамо, що орієнтування на автомобіль поліцейські отримали через повідомлення у Telegram. Повідомити про нетверезого водія можна анонімно за посиланням @ivanofrankivsk_130_bot.