В Івано-Франківську відбувся з’їзд виноробів

Дев’ятий рік поспіль клуб «Виноградарі Прикарпаття» влаштовує дегустаційний з’їзд виноробів. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.

«Метою цього заходу є обмін досвідом у вирощуванні винограду, підняття культури виготовлення соків та вин. Цьогоріч у заході взяв участь заступник начальника управління департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Михайлов», - йдеться у повідомленні.

IX дегустаційний з’їзд виноробів зібрав виноградарів Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

«На дійстві було представлено більше трьох десятків вин домашнього виробництва. Напої оцінювали понад 100 поціновувачів цього напою. Найсмачніші вина Прикарпаття визначались методом сліпої дегустації усіма присутніми на з’їзді в трьох лігах: сухі виноградні, напівсолодкі виноградні та солодкі виноградні вина. Виробники кращих із кращих вин, за результатами дегустації і відповідного рішення конкурсної комісії, були відзначені призами», - йдеться у повідомленні.