Олег Гончарук відвідав інклюзивно-ресурсний центр для дітей

11 лютого у рамках робочої поїздки на Коломийщину голова облдержадміністрації Олег Гончарук разом із народними депутатами України Андрієм Іванчуком, Максимом Бурбаком та Володимиром Шкварилюком ознайомився із роботою інклюзивно-ресурсного центру для дітей із особливими освітніми потребами.

«У даному закладі, який створений у жовтні минулого року та розрахований на надання комплексно-педагогічної оцінки розвитку дітей та здійснення психолого-педагогічного супроводу, відбувається розвиток дрібної загальної моторики та здійснюється корекція координації рухів у дітей», - йдеться у повідомленні прес-служби Івано-Франківської ОДА.

За словами Олега Гончарука, діти з особливими освітніми потребами повинні отримувати фахову допомогу. Задля цього мають бути створені рівні можливості для всіх категорій дітей.

«На Прикарпатті минулого року нам вдалося організувати інклюзивне навчання для 414 дітей із особливими освітніми потребами, - зазначив очільник області. – Класи із інклюзією було відкрито у 238 закладах загальної середньої освіти області».