На Прикарпатті від грипу померла дитина

В облдержадміністрації відбулася прес-конференція щодо стану захворюваності та профілактики грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій, у якій взяли участь головні спеціалісти департаменту охорони здоров’я ОДА Лариса Підвербецька та Лариса Боришкевич.

Як зазначали експерти, за офіційними даними, станом на 4 лютого в області захворіли грипом та ГРВІ 4878 осіб, з них 3378 дітей до сімнадцяти років. Найвищій показник захворюваності зареєстрований у Городенківському, Калуському, Коломийському, Долинському, Богородчанському, Тисменицькому районах та м. Івано-Франківськ. Госпіталізовано 211 осіб, з них 154 дитини.

Читайте також: На Прикарпатті на грип захворіло 12 тисяч людей

Як повідомили у прес-службі Івано-Франківської ОДА, в області зафіксований один випадок смерті дитини з діагнозом грип типу А H3N2, ускладнений вірусно-бактеріальною пневмонією. По даному випадку департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації проводиться службове розслідування.

Зазначимо, що цьогоріч на території України циркулює три типи вірусу грипу: тип А Мічиган H1N1, тип А Сінгапур H3N2, тип В Колорадо.

Департамент охорони здоров’я ОДА не рекомендує займатися самолікуванням. При перших симптомах грипу та ГРВІ жителям області необхідно звертатися за медичною допомогою до сімейного лікаря, педіатра, терапевта або інфекціоніста.

Сподобалась публікація? Поширте її на Facebook