![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/01/Ruslan-Martsinkiv-u-YAremchi.jpg)
У Яремчі відбувається Міжнародний водний форум за участю організацій з усієї України та закордону. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав міський голова Руслан Марцінків.
Цього разу говорили про виклики та перспективи галузі, з якими доведеться зіткнутись у 2019-му.
Марцінків: ОТГ навколо міста повинні платити за школи, садки і лікарні
«Це велика перевага, що нам в Івано-Франківську вдалось зберегти в комунальній власності таке величезне підприємство як КП "Івано-Франківськводоекотехпром". Я переконаний, що усі подібні стратегічні підприємства повинні лишатись належати виключно громаді!», - написав Р.Марцінків.