Галицькі рятувальники отримали нове обладнання

Народний депутат України Михайло Довбенко разом із керівництвом району, начальником обласного управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимиром Чернецьким провів зустріч з особовим складом 3-ої державної пожежно-рятувальної частини Галича. Про це повідомили в Галицькій РДА.

Депутат подякував рятувальникам за сумлінну службу та передав комплекти літнього й зимового одягу, а також спеціальне обладнання для гасіння пожеж: втяжні ти витяжні рукави нового стандарту, яке використовується в країнах ЄС.

Одяг та обладнання придбано за сприяння народного депутата за кошти районного бюджету та бюджету Бовшівської сільської ради.

«Наша позиція залишається незмінною – підрозділи ДСНС мають бути забезпечені всім необхідним. Адже від цього залежить безпека рятувальників та збереження життя наших громадян. Тому ми і надалі спільними зусиллями будемо дбати про те, щоб особовий склад мав належне технічне забезпечення».Крім цього, в контексті реалізації реформи децентралізації було обговорено можливість створення на базі Тенетниківської сільської ради нового пожежного підрозділу», - зазначив голова райдержадміністрації Микола Попович.