![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/01/Dolinska-TSRL.jpg)
Інфекційне відділення Долинської ЦРЛ оглянули голови районної державної адміністрації і районної ради Юрій Мазур та Іван Данилів разом із керівниками центральної районної лікарні. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.
Насамперед обговорили першочергові заходи та необхідне фінансування.
Зазначимо, що капітальний ремонт передбачатиме заміну електромереж, систем водопостачання, каналізації та опалення, а також внутрішній ремонт. Кошти на проведення робіт передбачено у районному бюджеті.