Команда Президента Володимира Зеленського запустила проект LIFT, який допоможе об’єднати таланти і змінити країну

23 травня новообраний Президент України виступив із промовою на ІТ-конференції iForum "Гарант інновацій: створюємо майбутнє разом", що відбулася в Києві. Він говорив про необхідність впровадження інноваційних технологій у роботі країни і діяльності урядовців, а також висловив очікування від українців, які займаються розробками у цій сфері, відгукнутися і взяти активну участь у новому проекті, створеному з цією метою, повідомляє tsn.ua.

На форумі порушувалися питання про розвиток превентивної медицини, відновлюваної енергетики, цифрового банкінгу, розширення інфраструктури для електромобілів і безпілотників, розвиток електронного уряду і т. д.

В. Зеленський зауважив, що йому подобається підхід у роботі компанії Apple, коли кращих співробітників збирають в спеціальній кімнаті, де вони обговорюють нові ідеї, і жодна не залишається буз уваги. Головне завдання на порядку денному компанія бачить у тому, яку галузь Apple може перемогти технологічно сьогодні. Подібну методику новообраний глава держави прагне запровадити і в Україні.

Отож з метою знайти в Україні розумних, талановитих і ініціативних новаторів команда Президента запустила проект LIFT («Ліфт»), який має об'єднати кваліфікованих фахівців і спеціалістів, котрі своїми ідеями, інноваціями змінюватимуть Україну та знищуватимуть стару систему, що гальмує розвиток країни, забезпечать позитивні зміни в державі та її комплексний культурний та соціально-економічний розвиток.

Про запуск проекту команда оголосила 28 травня.

Лозунг проекту "Зробимо це разом! Вас потребує країна!".

Нині на платформі проекту можна знайти робочу вакансію навіть у державному секторі, розповісти про свою ідею або ж готовий продукт. Всі пропозиції мають стосуватися розв'язання складних питань чи бути корисними для реформування країни.

В LIFT може зайти і приєднатись до проекту будь-хто. Кращі рекрутингові компанії та фахівці ретельно слідкуватимуть за процесом відбору.

LIFT, як інноваційна платформа, допоможе:

— знайти вакансію, стати спеціалістом і працювати на зміни країни;

— втілити ідею, що вирішить складні питання або буде корисною для держави;

— презентувати продукт, який принесе позитивні зміни на державному рівні.

З метою уникнення великих перенавантажень на сайті LIFT з побажаннями чи пропозиціями щодо розробки проекту можна писати і в Telegram-бот, який інтегровано на сайті.

Станом на 28 травня на сайті вже зареєструвалися перші відвідувачі з пропозиціями: на вакансії відгукнулося 5 людей, 36 — надіслали резюме, 22 — надіслали ідеї, 16 — проекти.

спецкор